• Bestseller

BIURKO KOMPUTEROWE NAROŻNE Z SZUFLADĄ SILIVIA BIAŁE

118 cm x 74 cm x 78 cm

370,00 zł

Informacje o produkcie

0.jpg

Przestrzeń dobrze urządzona


Sprytnie zorganizowana przestrzeń nawet w przypadku niewielkiego metrażu może się przełożyć na wygodę nauki i pracy, a także… na ich najlepsze efekty. Jeśli cenisz sobie takie rozwiązania, zainwestuj w narożne biurko komputerowe SILIVIA w kolorze białym, cechujące się funkcjonalnością i nowoczesnym wyglądem.
1.jpg

Design warty uwagi


W przypadku tego biurka docenisz przemyślane rozwiązania: specjalny wysuwany uchwyt na klawiaturę, trzy otwarte półki oraz pojemną szufladę na ważne dokumenty czy inne przedmioty.
2.jpg

Najlepsze wsparcie w pracy


Solidna konstrukcja biurka komputerowego SILVIA wykonana została z płyty meblowej, która zapewnia zadowolenie na lata. Widoczne elementy oklejone są w tym meblu estetycznym i odpornym na uszkodzenia obrzeżem PCV/ABS.
3.jpg

Od ogółu do szczegółu


Design mebla nie pozostawia nic do życzenia – prezentuje się nowocześnie, ale zaprojektowany został z uwagą poświęconą nie tylko ogólnemu wrażeniu, ale też najmniejszym detalom.
4.jpg

Optymalne wymiary


Biurko narożne SILIVIA ma 118 cm szerokości, 74 cm wysokości oraz 78 cm głębokości. Sprawdzi się również na mniejszym metrażu – w niedużym gabinecie czy młodzieżowym pokoju.

Specyfikacja produktu

Kolekcja:
SILVIA
Szerokość:
118 cm
Wysokość:
74 cm
Głębokość:
78 cm
Liczba półek:
3
Grubość płyty:
16 mm
Materiał:
płyta laminowana
Wykończenie:
matowe
Kolor:
biały
Liczba szuflad:
1
Waga:
32.6 kg
Informacje dodatkowe:
wysuwna półka na klawiaturę
Czas dostawy:
4