Informacje o produkcie

export.jpg

Szafka kuchenna z blatem Lima


Projektujesz swoją kuchnię? Szukasz mebli, które stworzą wyjątkowe wnętrze, a przy tym będą funkcjonalne? Szafka kuchenna z kolekcji Lima, to świetna propozycja zwłaszcza dla niewielkich przestrzeni.


export.jpg

Uniwersalny design do każdej kuchni


Szafka kuchenna z blatem Lima została stworzona do pomieszczeń zaaranżowanych w sposób ponadczasowy. Dzięki temu będzie zawsze pasować do Twojej kuchni bez względu na to jaki styl wybierzesz. Szafka łączy w sobie dwa modne odcienie – biel i dąb sonoma.


export.jpg

Wygodne przechowywanie przyborów kuchennych


Nie tylko wyróżnia się swoim designem, lecz także funkcjonalnością. Ma otwieraną szufladę i szafkę z dwoma półkami. Możesz w nich przechowywać sztućce, naczynia, artykuły spożywcze, środki czystości, wszystko to, co jest niezbędne w Twojej kuchni.

export.jpg

Postaw na trwałość


Szafka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Płyta laminowana zabezpiecza mebel przed ścieraniem i zarysowaniem. Dlatego to idealna szafka do kuchni, która zawsze będzie wyglądać jak nowa. Rolkowe prowadnice umożliwiają gładkie i bezpieczne wysuwanie szuflady, co zapewnia komfort podczas wyjmowania sztućców lub innych przyborów.


export.jpg

Wygoda podczas gotowania


Szafka kuchenna z kolekcji Lima pozwoli Ci gromadzić wszystkie ważne przybory i artykuły pod ręką. W jednym miejscu możesz schować rzeczy, z których najczęściej korzystasz podczas gotowania.


Specyfikacja produktu

Szerokość:
40 cm
Wysokość:
82 cm
Grubość płyty:
16 mm
Materiał:
płyta laminowana
Kolor:
Biały|Dąb Sonoma
Waga:
37kg
Obrzeże:
Okleina melamina
Typ szafki:
stojąca
Czas dostawy:
6