• Nowość

Miarka wzrostu dla dzieci Jussy żyrafa

36 cm x 140 cm x 1 cm

79,00 zł
Ilość

Informacje o produkcie

miarka-wzrostu-dla-dzieci-zyrafa.jpg

Miarka wzrostu dla dzieci Żyrafa pokaże Ci jak szybko rośnie Twoje dziecko


Jak wiadomo, upływ czasu widać po dzieciach. Im szybciej rosną, tym mamy poczucie, że kilka lat upłynęło kilkukrotnie szybciej niż jest to w rzeczywistości. Miarka wzrostu dla dzieci to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej rodziców. Jest to wyjątkowa pamiątka, pokazująca w jakim tempie maluch dorastał.


miarka-wzrostu-dla-dzieci-zyrafa.jpg

Maluch ma kontrolę nad swoim rozwojem


Miarka umieszczona na drzwiach lub ścianie, pozwoli maluchowi samodzielnie sprawdzać, ile centymetrów urósł od poprzedniego razu. Systematyczna kontrola postępów może stać się dla dziecka ekscytującym zajęciem.


miarka-wzrostu-dla-dzieci-zyrafa.jpg

Praktyczna, a zarazem ładna dekoracja


Oferowana przez nas miarka wzrostu dla dzieci Żyrafa charakteryzuje się przepiękną grafiką, przez co może stać się oryginalnym dodatkiem do pokoju malucha.


miarka-wzrostu-dla-dzieci-zyrafa.jpg

Postaw na motyw safari


Urządzając pokój malucha chcemy, by czuł się on w nim dobrze. Motyw safari sprawi, że pokój będzie przytulny, w ciepłych tonacjach, a dodatkami będą zwierzęta, nie tylko w formie przytulanek, ale np. takiej miarki wzrostu.


miarka-wzrostu-dla-dzieci-zyrafa.jpg

Materiał ma znaczenie


Wybierając taki gadżet, warto zwrócić uwagę na materiał, z którego został wykonany. W naszym przypadku jest to płyta MDF, która jest nie tylko trwała, ale i odporna na zniszczenia.


Specyfikacja produktu

Kolekcja:
Jussy
Szerokość:
36 cm
Wysokość:
140 cm
Głębokość:
1 cm
Materiał:
MDF
Kolor:
beżowy
Czas dostawy:
4
Styl:
Skandynawski