Informacje o produkcie

0.jpg

Mebel wielozadaniowy


Taki regał, jak model VELA, to klasyka gatunku: ustawna i minimalistyczna konstrukcja z pięcioma otwartymi półkami idealnie sprawdzi się w wielu różnych aranżacjach: w kawalerce, w salonie, w pokoju nastolatka, w sypialni.
1.jpg

Przejmij kontrolę nad chaosem!


Samodzielnie możesz zdecydować o przeznaczeniu regału VELA, przejmując pełną kontrolę nad wyglądem wnętrza i porządkiem. Ten mebel zmotywuje Cię do regularnych porządków i większej świadomości w kreowaniu przestrzeni wokół siebie.
2.jpg

Zaskakująco solidna konstrukcja


Zaletą tej szafki na książki (i inne ważne dla Ciebie rzeczy!) jest solidne podparcie półek, które zniosą spore obciążenie. Niech nie zwiedzie Cię subtelny, minimalistyczny design: ten regał wyróżnia się naprawdę trwałą konstrukcją
3.jpg

Optymalna wielkość


Wymiary regału na książki VELA wynoszą: 60 cm x 189 cm x 30 cm. Dopasuj ustawienie mebla do aranżacji pomieszczenia, w którym zagra kluczową rolę!
4.jpg

Diabeł tkwi w szczegółach


Wiemy, że czasem od detali zależy wszystko. Dlatego w tym regale nawet szczegóły są dopieszczone: widoczne elementy oklejone zostały specjalnym obrzeże, a stopki wykonane z solidnego tworzywa.

5.jpg

Jak wyczyścić regał


Pora na sprzątanie? Nic prostszego. Ten mebel wystarczy przetrzeć z kurzu miękką ściereczką (może być lekko wilgotna lub całkiem sucha). Do jego mycia nie używaj silnych detergentów ani szorstkich gąbek, które mogą porysować jego powierzchnię.

Specyfikacja produktu

Kolekcja:
VELA
Szerokość:
60 cm
Wysokość:
189 cm
Głębokość:
30 cm
Liczba półek:
5
Grubość płyty:
16 mm
Materiał:
płyta laminowana
Wykończenie:
matowe
Kolor:
biały
Waga:
26.1 kg
Czas dostawy:
4