Stół Ben antracyt z blatem dąb wotan

138 cm x 75.7 cm x 90 cm

562,00 zł

Ilość

Informacje o produkcie

5002609awt.png

Postaw na nowoczesny stół Ben antracyt+wotan w swoim wnętrzu


Jeśli znudziły Ci się stoły na czterech nogach, postaw na taki, który będzie miał ją jedną. Taki jest właśnie nasz stół Ben antracyt+wotan. Model ten wychodzi poza ramy standardu, a przez swoją oryginalną formę przyciągnie wzrok gości.


5002609awt-1.png

Usiądź z gośćmi przy jednym stole


Szukasz oryginalnego, a zarazem funkcjonalnego stołu? Nasz produkt z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Do tego modelu stołu możesz dostawić dowolną ilość krzeseł, zachowując przy tym przestrzeń na nogi.5002609awt-2.png

Detale, które przyciągają uwagę


Ogromną zaletą naszego produktu jest nietypowy design. Mebel jest bardzo stabilny, a wszystko za sprawą jednej, ukośnej nogi, która podtrzymuje blat. Taka forma mebla sprawia, że wygląda on niczym nowoczesna rzeźba.


5002609awt-3.png

Mebel do każdego typu wnętrz


Oferowany przez nas stół idealnie sprawdzi się w większości wnętrz. Klasyczne, nowoczesne, a nawet skandynawskie. Mebel nie tylko do domu, ale też do biura czy sali konferencyjnej.


5002609awt-4.png

Odmień swoje wnętrze za pomocą jednego mebla


Lubisz wnętrza loftowe lub nowoczesne? Nasz mebel idealnie podkreśli jego charakter. Wszystko za sprawą połączenia antracytu z imitacją drewna. Kolory te ocieplają wnętrze, nadając delikatną surowość. Przełamać ją można odpowiednimi dodatkami i dekoracjami.


Specyfikacja produktu

Kolekcja:
BRISTOL
Szerokość:
138 cm
Wysokość:
75.7 cm
Głębokość:
90 cm
Grubość płyty:
16 mm
Materiał:
płyta laminowana
Wykończenie:
matowe
Kolor:
antracyt+wotan
Waga:
51 kg
Czas dostawy:
8