Stół Amore dąb wotan

80 cm x 138 cm x 74 cm

276,00 zł

Ilość

Informacje o produkcie

5002226wot.jpg

Oferowany przez nas stół Amore to mebel utrzymany w minimalistycznym stylu, który sprawdzi się niemalże w każdym salonie lub jadalni. Główne cechy charakterystyczne mebla to praktyczne i kompaktowe rozmiary, a przede wszystkim zachwycająca jakość wykonania. Stół powstał z płyty laminowanej. Materiał ten wykazuje wysoką odporność na zarysowania, a do czyszczenia wystarczy zwilżona szmatka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają małe dzieci. Laminat odporny jest na wszelkie uszkodzenia oraz na powstawanie odprysków.

5002226wot1.jpg

Postaw na nowoczesne wyposażenie wnętrzMebel utrzymany jest w nowoczesnym stylu, na co wpływa nie tylko kolor, kształt, ale też forma stołu. Sprawdzi się on w kuchni czy jadalni. Świetnie wkomponuje się również w aranżację salonu kosmetycznego, fryzjerskiego, a nawet kawiarni. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary stół ten idealnie sprawdzi się w niewielkiej kuchni.
Stół Amore zachwyca swoją funkcjonalną formą. Stół na jednej nodze pozwala na dosunięcie wszystkich krzeseł. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo cennej przestrzeni. Ponadto mebel jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wystarczy wilgotna szmatka bez specjalistycznych chemikaliów.

Specyfikacja produktu

Kolekcja:
OSKAR
Szerokość:
138 cm
Wysokość:
74 cm
Głębokość:
80 cm
Grubość płyty:
16 mm
Materiał:
płyta laminowana
Wykończenie:
matowe
Kolor:
wotan
Waga:
37.5 kg
Czas dostawy:
8