Informacje o produkcie

export.jpg

Praktyczna szafka pod piekarnik Lima


Chcesz kupić piekarnik pod zabudowę i szukasz praktycznego miejsca w swoim pomieszczeniu? Oto praktyczna szafka, która stanowi obudowę sprzętu. Łatwo ją utrzymać w czystości, a także dopasować do aranżacji wnętrza.


export.jpg

Ponadczasowe połączenie dębu sonoma i bieli


Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze dębu sonoma to kwintesencja przytulności. Drewno we wnętrzach jest też ponadczasowe, dlatego będzie modne za kilka lat. Przez ten czas możesz cieszyć się też z odporności na uszkodzenia czy zadrapania. Biała obudowa szafki to kolejny atut tego modelu. Pasuje do większości stylów urządzania wnętrz.


export.jpg

Niewielka szafka na naczynia żaroodporne


Kiedy już ustawisz piekarnik we wnęce, w dolnej części konstrukcji masz do dyspozycji niewielką szufladę. To nieocenione miejsce na patelnię, naczynie żaroodporne czy akcesoria przydatne do wyciągania gorących półmisków.


export.jpg

Szafka pod piekarnik do dużej kuchni i aneksu


Biel w połączeniu z dębem sonoma świetnie sprawdzi się w przestronnych wnętrzach, ale nie tylko. Nie przytłoczy aranżacji aneksu kuchennego lub niewielkiej kuchni w salonie.


export.jpg

Meble pod zabudowę, z którymi zyskasz funkcjonalność


Szafka pod piekarnik pochodzi z kolekcji Lima, z której dopasujesz też inne meble pod zabudowę. Postaw na spójność, funkcjonalność i estetykę!


Specyfikacja produktu

Szerokość:
60 cm
Wysokość:
82 cm
Grubość płyty:
16 mm
Materiał:
płyta laminowana
Kolor:
Biały|Dąb Sonoma
Waga:
23kg
Obrzeże:
Okleina ABS
Typ szafki:
stojąca
Czas dostawy:
4