Informacje o produkcie

0.jpg

Wieszak wiszący do przedpokoju – uzupełnij aranżację tego pomieszczenia!Umówmy się: przedpokój może być tak samo funkcjonalny i komfortowy, ale też stylowy. Warto myśleć o tym podczas projektowania pomieszczenia, które – czy tego chcesz, czy nie – jest wizytówką Twojego domu. Żeby stworzyć wygodną i elegancką przestrzeń, wykorzystaj takie meble, jak wiszący wieszak, który pozwoli oszczędzić miejsce w przedpokoju, a dodatkowo doda mu klasy.


1.jpg

Solidny wieszak – klucz do porządkuProsta konstrukcja tego wieszaka do przedpokoju zaskakuje swoją funkcjonalnością, Bazuje na dwóch rozwiązaniach: półce, na której można odkładać na przykład nakrycia głowy czy torebki oraz chromowanym uchwycie, idealnym do zawieszania wieszaków z płaszczem czy kurtką. Proste, a jak genialne! Sam wieszak zamontujesz na ścianie solidnie, bezpiecznie, a przede wszystkim – bez większego wysiłku.


2.jpg

Materiał, który Cię nie zawiedzieTen wiszący wieszak do przedpokoju wykonany jest z najwyższą starannością z solidnych i odpornych nawet na intensywne użytkowanie materiałów. Płyta meblowa pokryta została przez producenta wysokogatunkowym laminatem i wykończona estetycznym obrzeżem.


3.jpg

Wygodne czyszczenieSzafki i wieszaki w przedpokoju są intensywnie użytkowane, dlatego podczas ich wyboru warto wziąć pod uwagę kwestie tak praktyczne, jak… pielęgnacja. W przypadku tego zawieszanego na ścianie wieszaka możesz być spokojny: gładki laminat odporny na wilgoć możesz czyścić zarówno zupełnie suchą, jak i zwilżoną wodą ściereczką. Potrzebujesz dodatkowego wsparcia? Wybierz skuteczny, ale łagodnie działający detergent.


Specyfikacja produktu

Kolekcja:
ROAD
Szerokość:
39 cm
Wysokość:
190 cm
Głębokość:
29.6 cm
Liczba półek:
1
Liczba wieszaków:
1
Grubość płyty:
16 mm
Materiał:
płyta laminowana
Wykończenie:
matowe
Kolor:
biały
Waga:
11 kg
Czas dostawy:
4