Wiemy, że trudno podjąć decyzję podczas zakupów – zwłaszcza jeśli chodzi o meble, które mają Wam towarzyszyć na co dzień. Dlatego staramy się, żeby zakupy u nas nie wiązały się ze stresem.
Jeśli wybierzecie produkt z naszej oferty, a jednak zmienicie zdanie lub stwierdzicie, że nie pasuje do Waszej aranżacji, możecie go zwrócić w ciągu 30 dni. Wystarczy, że wypełnicie elektroniczny formularz zwrotu. Następnie my zamówimy kuriera, który odbierze od Was przesyłkę w ustalonym terminie. Oczywiście my za nią zapłacimy! Chcecie wymienić wybrany produkt na inny? Po prostu zwróćcie ten, który Wam nie odpowiada i zamówcie nowy produkt. Zwrot pieniędzy otrzymacie do 14 dni.

→ Elektroniczny formularz zwrotu ←

Odstąpienie od umowy

KIEDY MOŻNA ODSTĄPIĆ OD UMOWY

Zawarte w niniejszym pouczeniu postanowienia dotyczące prawa do odstąpienia od umowy przez Konsumentów stosuje się w stosunku do osoby fizycznej, zawierającej umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Konsumenci mają prawo do odstępowania od umów zawartych na odległość, jednakże istnieją wyjątki od tej reguły. Zachęcamy do zapoznania się z niniejszym pouczeniem. Zawiera ono istotne informacje na temat sposobu odstąpienia od umowy oraz uprawnień z tym związanych.

W pozostałych przypadkach Konsument może bez podawania przyczyny odstąpić w terminie 30 dni od umowy zawartej z nami.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia zawarcia umowy.

JAK ODSTĄPIĆ OD UMOWY

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsumenci muszą poinformować nas (OGGI SZYMAŃSKI SPÓŁKA JAWNA, Sompolinek 18, 62-610 Sompolno, [email protected]) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Zachęcamy do korzystania z elektronicznego formularza zwrotów, służącego do składania oświadczeń o odstąpieniu od umowy. Niezależnie, oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do regulaminu strony internetowej, jednak nie jest to obowiązkowe.

Jeżeli złożyliście Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim przyjęliśmy Państwa ofertę, oferta przestaje wiązać.

Jeżeli otrzymali Państwo rzeczy w związku z umową prosimy odesłać lub przekazać nam rzecz pod adres: OGGI SZYMAŃSKI SPÓŁKA JAWNA, Sompolinek 18, 62-610 Sompolno, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Informujemy, że poniesiemy bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

W przypadku odstąpienia od umowy, uważa się ją za niezawartą.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.