• Nowość

Szafka nocna Cyria z szufladą biała

40 cm x 51.7 cm x 38.5 cm

189,00 zł

Ilość

Informacje o produkcie

Ekskluzywna szafka nocna Cyria z szufladą

Meble nocne są niezwykle ważnym elementem wyposażenia sypialni, dlatego prezentuję Państwu ekskluzywną szafkę nocną Cyria z szufladą w kolorze białym. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia trwałość i funkcjonalność na lata. Front szuflady z MDF 16 mm oraz metalowy stelaż nadają meblowi elegancki wygląd, który doskonale dopasuje się do różnorodnych wystrojów wnętrz.

Szafka nocna Cyria została zaprojektowana z myślą o praktycznym użytkowaniu. Posiada prowadnicę kulkową h17, która gwarantuje płynne i ciche otwieranie szuflady. Model ten wyposażono w push to open, ułatwiający obsługę mebla bez użycia uchwytów, co dodatkowo podkreśla nowoczesny charakter produktu.

Dzięki matowemu wykończeniu i kolorystyce białej, szafka nocna Cyria prezentuje się niezwykle stylowo i subtelnie, dodając elegancji oraz harmonii do każdej sypialni. Mebel dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu, dzięki czemu można łatwo i szybko przygotować go do użycia, ciesząc się funkcjonalnością i estetyką na co dzień.

Specyfikacja produktu

Materiał:
płyta laminowana 16 mm
Wykończenie:
matowe
Kolor:
biały
Liczba szuflad:
1
Montaż:
meble do samodzielnego montażu
Front:
MDF 16 mm
Stelaż:
metalowy
Kolor stelażu:
czarny
Uchwyt:
push to open
Prowadnica:
kulkowe h17