Wieszak na ubrania Zamora czarny

53 cm x 180 cm x 53 cm

141,00 zł

Ilość

Informacje o produkcie

marbleczar.jpg

Klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody


Wieszak na ubrania stojący podłogowy zachwyci Cię swoim eleganckim wyglądem. Będzie świetnym dodatkiem do większych i mniejszych mieszkań. Ustawiony w holu, garderobie czy w przestrzeni komercyjnej stanie się wygodnym elementem do odkładania kapeluszy, płaszczy i parasoli.


marbleczar1.jpg

Funkcjonalność na co dzień


Wolnostojący metalowy wieszak jest świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie model ścienny okaże się niepraktyczny lub zabraknie na niego miejsca. Bywają takie strefy wejścia, gdzie duża liczba drzwi nie pozostawia wolnej przestrzeni na ścianie. Wówczas w narożniku pomieszczenia idealnie sprawdzi się wieszak z 8 haczykami umieszczonymi na dwóch poziomach.


marbleczar2.jpg

Stabilna podstawa


Dzięki niej wieszak zachowuje stabilność niezależnie od tego, jak wiele elementów garderoby musi utrzymać. Podstawa jest w marmurowym stylu, dzięki czemu prezentuje się elegancko.

marbleczar3.jpg

Niezastąpiony podczas wizyty gości


Jeśli prowadzisz aktywne życie towarzyskie i zdarzają Ci się spontaniczne wizyty znajomych, wolnostojący wieszak zapewni Ci wygodną przestrzeń do przechowywania czapek, szalików czy kurtek gości.


Specyfikacja produktu

Szerokość:
53 cm
Wysokość:
180 cm
Głębokość:
53 cm
Materiał:
podstawa-marmurowa/wieszak-metal
Wykończenie:
mat
Kolor:
czarny
Waga:
8.7
Czas dostawy:
4